| misteriouslady a întrebat:

Cineva care pretinde ca are puteri paranormale? daca da, povestiti

funda big grin

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Prima data trebuie sa existe asemenea puteri.

| Mussette a răspuns:

Nu prea se potriveste la categoria Religie raspunsul meu, dar iti raspund:

Ce visez se realizeaza. Ieri am avut neplacerea de a mi se de demonstra din nou acest lucru. Ce am visat noaptea, pana in pranz a avut loc. straight face

Pot ghici in carti. devil

| BlackSulphur a răspuns:

Pot fuma 24/7 fara oprire. Ce zici, destul de bine pentru tine?

| misteriouslady explică:

Auziti fratilor... fara sarcasm.Chestiile astea chiar se intampla.eu traiesc zi de zi. vreau doar sa stiu daca exista cineva care ma intelege.Nu crezi?!? Nu comenta si nu iti bate joc.nu intereseaza pe nimeni.

MULTUMESC