| AlexandraPatty92 a întrebat:

Am aflat ca serialul The Vampire Diaries va fi difuzat pe Universal. Nu ca nu am vazut serialul,doar ca nu mai prea am net si in plus vreau sa-l mai revad. Deci,imi spuneti daca se va difuza pe Universal,si daca da, cand si la ce ora? Va rog, dau funda! :*

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Din 17 februarie in fiecare luni de la ora 20:00

| AlexandraPatty92 explică (pentru AnnaMariaaa):

Aha,multumesc mult. Dar numai lunea este, nu si in cursul saptamanii?winking

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru AlexandraPatty92):

Eu asa am citit ca numa lunea

| ale7 a răspuns:

Buna! Si eu am vazut dar nu stiu cand sad Sper ca curans happy NU stii cum se numeste melodia de la teaser?