| economicgirl a întrebat:

am nevoie de numele unui film.In acest film este vorba despre o fata care se intalneste cu un baiat intr-un autobuz,parintii ei stiau ca trebuie sa se casatoreasca iar ea s-a despartit si nu stie cum sa le explice,iar el se ofera sa o ajute si ii da un inel dintr-o cutie cu bomboane de ciocolata,(se da drept sotul ei)si de aici incepe toata aventura.Va rog mult de tot cine stie.multumesc

2 răspunsuri:
| geosboss a răspuns:

Romeo si julieta (( am glumit bonboane si ciocolata ar trebui sa se numeasca filmul

| economicgirl explică (pentru geosboss):

happydupa lungi cautari l-am gasit din greseala.Filmul se numeste A Walk in the Clouds si e superb.Il recomand...