| Danke1998 a întrebat:

am o intrebare. In serialul Fructul oprit ( cel romanesc din 2018) sunt 3 melodii pe fundal. Carla's Dreams-Pana la sange, ONE-Only lie..si mai este o melodie cantata doar din pian si vioara..intrebarea este daca(,) cunoasteti melodia happy nici macar cu Shazam nu o gasesc sad

4 răspunsuri:
| RaluBalu a răspuns:

Elizabeth Riordan - „Time Slow It Down" sau Erazoff - „You"

| bristanescu a răspuns (pentru RaluBalu):

Dacă ăla zice sus ca e DOAR pian și vioara ce *** dai melodiile astea in care se cânta cu vocea? Ești retardata?

| RaluBalu a răspuns (pentru bristanescu):

Fata mea, stai calmă! Important era sa stie titlul piesei si interpretul. Putea cauta apoi versiunea acustica. Nu inteleg de ce te-ai ambalat asa si nici pentru ce fapt trebuie sa vorbim ca la balamuc. laughing
Imi cer scuze ca nu ti-am raspuns la timp.winking