| Cristiian a întrebat:

Buna TPU am sa va pun doua intrebari:
1.Cine a vazut filmul "I Know What You Did Last Summer"(Stiu ce-ai facut asta-vara)?
2.Credeti legenda criminalului cu carlig?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1)Văzut de mult laughing
2) Nu, nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut, dar nu e nicio legenda, e pur si simplu o 'razbunare'.
Daca nu faci prostii si nu omori oameni cu sau fara intentie, nu vine omu' cu carligu' sa te atace big grin

| Cristiian explică (pentru anonim_4396):

Este o legenda cauta pe you tube si google

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiian):

Hmmm. suna ciudat... De exemplu legenda lui candy man, mai zic - te uiti in oglinda si ii spui numele de trei ori, la fel cu legenda lui Bloody Mary, dar la 'carligatul' asta ce trebuie sa faci sa vina?