| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU am vazut mai de mult un film cu un individ care facea joking la un momendat ise face rau cade sub un pod moare dupa 10 sau 11 ani individul sa inrecarnat intr-un copil care locuia cu cu sotia lui in bloc el vine si ai spune ca este nevasta lui amintiri de cand el traia etc cine sti cum se numeste filmu asta ca am un lapsus mersi mult dau funda

4 răspunsuri:
| CleverAdvisor a răspuns:

D@c@ nu @r tr3bu1 s@ m@ ch1nu1 s@ 1nt3l3g c3 @1 scr1s p0@t3 @s put3@ sa 1t1 r@spund. #1 bye.

| alexandru171 explică:

Da tu dc scrii asa frate sti filmu sau nu e simplu unu alerga a murit sa inrencarnat intr-un copil iar acest cupil si acest copil este el ok?

| alexandru171 explică:

Mersi frate mi-ai fost de mare ne ajutor primesti premiul nobel si 5 palme mi-am adus aminte filmu se numea Amintiri readuse la viata mersi ori cum

| alexandru171 explică:

Ai ca nu ma cobor la nivelu tau ala de redus mintal nu stiu ce ai de jignesti tigani pentru ca am gresit atuncea cand am scris poti explica frumos pentru ca eu am pus o intrebare nu am jignit pe nimenea pe urma spuneti dc va bat tigani pentru cai jigniti sunt si tigani care fac tot felul de chesti ai grija ati urez drum bun in viata