| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am văzut mai de mult un film dar am uitat titlul acestuia și acum îl caut ca un nebun, era oarecum horror și mi se pare că are două părți, e vorba de un criminal care răpea și tortura femei, partea interesantă era că acesta avea o putere specială, el putea să-și învie victimele, de fiecare dată victimele erau readuse la viață de 7 ori, din nefericirea lui una dintre victime a scăpat (personajul principal), acesta crezând că e moartă, a aruncat-o într-un gunoi, dar defap nu era moartă...
Dacă știți titlul acestui film, ajutați-mă! ( Dau funda primei persoane care îmi scrie numele filmului după ce m-am asigurat că acesta e corect!)
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La nimereală! )) The Cell 2 (2009)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-cell-2-43054/

| Anonimascuns a răspuns (pentru floresdemayo):

Mai citește odată partea interesantă

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonimascuns):

Nu ești interesant.

| faramatania a răspuns:

În genul povestirii tale este întrucâtva Come Back to Me (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/come-back-to-me-580737/

| Anonimascuns a răspuns (pentru faramatania):

Deși e asemănător cu filmu' pe care-l caut, din păcate n-ai nimerit.
Mulțumesc oricum!

| Anonimascuns a răspuns (pentru faramatania):

Seamănă, dar n-ai nimerit.