| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film si nu mai stiu cum se cheama. Era horror si era cu un cuplu care se muta intr-o casa noua. Acolo gasesc o camera ascunsa si incep sa fie bantuiti. Mai demult in acea camera era o fetita care avea o problema la fata si din cauza ca arata urat a fost tinuta toata viata ei in acea camera de catre tatal ei (din cate tin minte era chel). Filmul se termina cu cuplul care pleaca de la acea casa.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Disappointments Room (2016)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-disappointments-room-594465/

| Uglypoison a răspuns (pentru faramatania):

Da acesta era mersi

| faramatania a răspuns (pentru Uglypoison):

Cu multă plăcere, mulțumesc și eu.