| lovemusic13 a întrebat:

Am vazut vara trecuta un film, am uitat numele din pacate, dar va fac o mica descriere poate l-ati vazut si voi.Este vorba despre o femeie(am uitat cum o cheama) care era insarcinata, mai avea cateva zile pana la nastere, dar ea a fost rapita si dusa intr-o fosta ferma sau ceva de genul.Cand s-a trezit, copilul nu mai era la ea in burta si acolo erau mai multe mamici, cu aceeasi poveste, s-au trezit la fel ca ea, si nu stia ce se intampla, dupa cateva zile a auzit niste plansete de bebelusi dintr-o camera ea cu celelalte mamici, nu stia din ce camera se aude.In burta lor era bagat un "cartonas" de culoare diferita, si pentru a-ti salva copilul trebuia sa ai toate cele cartonase de la toate mamele.Ea a luat cateva cartonase din burta unor mame care deja erau acolo. Femeia de la care trebuia sa ia cartonasul era in viata, dar aceasta nu era de acord sa i-l dea, crezand ca ea poate sa-si salveze copilul, in final a convins-o sa i-l dea, cu condita ca, sa aiba grija si de fetita ei.Cine imi poate spune numele acestui film primeste

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „The Clinic" (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1345772/
Numai bine!

0 răspunsuri: