| NonEinstein a întrebat:

As aprecia daca cineva imi poate spune denumirea unui film cu 4 baietii, care merg intr-o excursie, pot sa zic ca baieti fumau, si la un moment dat cand sunt pe o sina de tren, trenul vine is spatele lor si atunci unul dintre ei isi scapa liniarul in apa sau asa ceva, stiu ca informatile sunt cam vage dar asa e tot ce pot sa imi amintesc. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| nelu14 a răspuns:

Este "stand by me" sigur si precis.
http://www.imdb.com/title/tt0092005/

| NonEinstein explică (pentru nelu14):

@nelu14 stand by me este, multumesc mult. Iti dau funda imediat cand apare ca acum nu pot.

3 răspunsuri:
| nelu14 a răspuns:

Cred ca este "stand by me"

| GabrielRazvan1982 a răspuns:

ROAD TRIP cred ca se cheama daca nu gresesc.nu stiu exact care parte ca sunt mai multe. daca nu este asta ti le recomand cu placere sa le vezi pe toate. super tare