| iLovePizza51 a întrebat:

Buna TPU.
As dori sa imi spuneti sau sugerati un film horror. Ce fel de film :
- un film cu stafii ( HORROR)
- un film cu case bantuite ( HORROR)
Si as mai avea o intrebare la care nu sunt sigur ca imi puteti raspunde, dar uite-o :
Mai demult am vazut un film horror cu urmatoarea poveste:
In 1974 ( nu sunt sigur de an) timp de 28 de zile, in timp ce o familie locuia in casa respectiva, tanarul i-a macelarit pe toti, in casa s-au intamplat mai multe crime. Dupa un timp acolo se muta 2 soti si 3 copii si sotul in 28 dezile o ia si el razna... Cine stie cum se numeste filmul, ma scuzati daca intrebarea nu e chiar clara. happy

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Cred ca este vorba de the amityville horror: http://www.youtube.com/watch?v=4xHJOG03eDE (remake-ul din 2005)
http://www.youtube.com/watch?v=9fSqS0MrOZ0 ( filmul din 1979)

| iLovePizza51 explică (pentru ℓαυяα):

Da, ai dreptate mersi mult. happy

| ℓαυяα a răspuns (pentru iLovePizza51):

Cu placere happy

8 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Pai filme horror cu case bantuite incearca:Haunted House, Vlad, see no evil cu fantome incearca no one lives si t-asi recomanda si serialul Supernatural alte filme horro bune ar mai fi Hansel & Gretle witch hunters, Pirahnia si filmu la care faci tu referire poate sa fie The AmityVille sau The Boogeyman
bft si vizionare placuta

| suffarstar a răspuns:

Incearca Cabin in the woods.

| fuzzer a răspuns:

Drag me to hell.

| Qunii a răspuns:

Dacing on the graves
Evil Dead
The hautining in connecticut 1, 2
Sinister :-sssss
Drag me to hell
The apparition
La Meute :-ss

| georgi90000 a răspuns:

"Evil dead" crede-ma eu m-am speriat foarte tare.

| anonim100000 a răspuns:

Oglinzile malefice
Nu e cu stafi dar e belea!

Întrebări recente