| anonim_4396 a întrebat:

As dori un top daca vreti sa ma ajutati cu anime seriale cele mai bune vazute de voi.Va spun ce am vazut eu pana acum ca sa nu il includeti in top.Attack on titan,hunter x hunter, death note, death parade, one punch man si nanatsu no taizai.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Eu iti recomand urmatoarele seriale : Van Helsing, Sirius The Jaeger, Geass : Lelouch of the rebelion, Castlevania.

The Seven Deadly Sins forever! season 4 22 septembre happy

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Sekim):

De cand astept sa apara sezonul 4 in sfarsit, de abia astept iar Code Geass am auzit ca este iar la fel de bun se aseamana putin cu Death Note si de aceea vreau sa il urmaresc.Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| EmanuelT a răspuns:

Naruto, Bleach, Kuroko no basket, Assassination Classroom, Tokyo ghoul, Dakara boku wa, H ga decinai, Hajime no ippo, Vampire knight, Toradora,

| LawlietL886 a răspuns:

Naruto, Bleach, Jojo's Bizarre Adventure(nu ştiu cât de mult o să-ți placă pentru că nu e pentru toate gusturile dar merită menționat), Beelzebub, One Piece şi cam atât.