| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu parerea voastra despre noul meu videoclip https://www.youtube.com/watch?v=K6lfeVu1Z68,este cu ost-uri din animeurile care imi plac si as vrea sa stiu si ce melodie va place cel mai mult! Cel mai bun raspuns primeste funda :)

Răspuns Câştigător
| AlleMrr69 a răspuns:

Îmi plac toate melodiile, în general nu pot face diferență de plăcere între ele. Iar videoclipul este chiar foarte fain, sinceră să fiu. Ador și toate animeurile pe care le-ai enumerat acolo.
Sper să mai faci :3

| anonim_4396 explică (pentru AlleMrr69):

Mersi mult

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Ce vă place la desenele astea?

| anonim_4396 explică (pentru Țoglă):

Chiar nu sunt desene...si sincer nici eu nu eram moarta dupa ele acum un an si ceva ..pana m-am uitat la unul si au inceput sa-mi placa! happy