| Alexandru_Bilici_1996 a întrebat:

As vrea sa stiu un film horror care v-a speriat rau de tot big grin

12 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sinister
Saw
Wrong Turn
Grave Encounters 2
Insidious

| Dariusuu a răspuns:

Creep.

Ți-l recomand!

| madalinamadu a răspuns:

Prom Night; Room 1408; Wrong Turn(1, 2,3, 4,5).Acum depinde de gusturile fiecaruia. Funda? big grin

| Arikirinmotoka a răspuns:

Nu stiu un film dar stiu un anime de groaza:
Higurashi no naku koro.

| MD0 a răspuns:

Saw! m-a speriat foarte rau, nu am putut dormi toata saptamana dupa ce l-am vizionat.

| Nyckol a răspuns:

Tarata in iad e cel mai de groaza film pe care l-am vazut.I don't want to see.

Funda?

| Alexandru_Bilici_1996 explică (pentru Nyckol):

Lam vazut pe acesta, Chiar m-a speriat rau de tot, plus ca m-am uitat la varul meu si trebuia sa merg singur acasa noaptea

| themihaela a răspuns:

Buna! Tarata in iad sau Cosmarul de la cabana.

Sper ca te-am ajutat!winking

| danifanea95 a răspuns:

Sinister-asta e pe locul 2 dupa Insidious cel mai horor film pe care l-am vazut nu iti recomand sa te uiti noaptea singur

| Alexandru_Bilici_1996 explică:

Deocamdata vrea sa ma uit la toate filmele propuse de voi si apoi o sa declar castigatorulwinking

| costi99 a răspuns:

Paranormal activyty:1, 2,3, 4