| Ayris a întrebat:

Era un serial pe Disney(cred) cu 2 adolescenti care erau cumva controlati de o broasca si tot ce urma sa li se intmaple era scris intr-o banda desenata. Imi aduc aminte foarte vag, dar stiu ca serialul avea o atmosfera destul de intunecata, parca aparuse inainte de 2010. Stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Banda aia desenata era cumva o carte cu timbre, fiecare timbru fiind o creatura sau un eveniment si dupa lipirea lui pe pagina aparea creatura respectiva iar cei doi trebuiau sa o invinga?