| iomenio a întrebat:

Buna TPU.Bleach continua pe Manga?
Si o sa il puna si pe anime? ca e super si Bleach astabig grin.

Răspuns Câştigător
| Light2408 a răspuns:

Da,continua,Anime(3 season) s-e asteapta pe Decembrie anul 2013 si chiar mai mult, Regizorul Iuko Ichihara a promis ca va face o sensatie prin Video de calitate inalta si efecte incintatoare.Deja asteptam apoi vedem)
bft

| iomenio explică (pentru Light2408):

Sa ma anuntzi cu prima ocazie cand apare animeul, nu conteaza cum si prin prumbel calator de e nevoie numai sa fiu anuntzatlaughing.MS.

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, cred că Bleach este cel mai frumos anime. Cred că sigur pe Manga continuă, să sperăm.
Pace ţie!

| RazvanRms a răspuns:

Manga continua, il gaseseti pe mangastream si animeul nu o sa mai continue e gata.

| iomenio explică (pentru RazvanRms):

Cum frate daca face manga nu trebuie sa faca automan si anime?
Eu vreau anime laughingrolling on the floor anime pan* la moarte laughing.

| RazvanRms a răspuns (pentru iomenio):

Nu, cine ti-a zis asta? Animeul la intrerupt din cauza ratingului slab, uita`te la One Piece daca nu ai la ce anime sa te uiti.