| Kosys a întrebat:

Caut un film din care am vazut o secventa acum cativa ani. Timpul in care se petrecea actiunea era in acea vreme in care femeile purtau tot timpul rochii mari, frumoase, bufante. Ei bine in secventa pe care o vazusem era o femei care avea o aventura cu un barbat; acestia s.au retras intr-o camera unde „se iubeau", insa au lasat usa deschisa si baiatul ei, care era mic, i-a vazut. Baiatul avea probleme de sanatate, ii curgea destul de des sange din nas. Cam atat imi amintesc. Vreo idee, cineva? Multumesc!

1 răspuns:
| cornelmarius a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/221656478022100/?fref=ts Intreaba aici, ai sanse mai mari sa il gasesti.