| cunicultura a întrebat:

Buna TPU caut un film pe care l-am vz acum vreo 2-3 ani pe Pro cinema.Filmul incepea cu un tanar flamand fara adapost care ajungea la un magazin de pescuit si era luat in grija de familia care detinea acel magazin. Tanarul ajunge un membru important in familie si are putere de decizie asupra ofertei pe care o primeste Capul familiei pe magzinul lor.Sotia capului familiei ii ofera favoruri sexuale tanraului pentru al convinge pe calul familiei sa accepte oferta, intr un final accepta si cei doi ajung sa aiba relatii sexuale pe ascuns cand capul familiei nu este atent, mai tarziu apare si fiul legitim al celor doi care este cam de aceiasi varsta cu tanarul adoptat de ei, care are o relatie cu sotia capului familiei, mai departe nu prea mai stiu de aceea vreau sa il revad.Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Nu prea e chiar aşa cum spui dar filmul este o variantă a clasicului " Poştaşul sună întotdeauna de două ori".

| cunicultura explică (pentru corolav):

Nu este acesta dar iti multumesc oricum!

| corolav a răspuns (pentru cunicultura):

Poate în varianta pe care o spui tu nu s/a numit aşa, pentru că ştiu că am văzut şi eu acel film.Dar ideea filmului este preluată după cartea pe care am citat-o eu.