| DaYannaDG a întrebat:

Cei care vor sa discutam si sa impartim pareri despre Naruto Shippuden respectiv Naruto Manga lasati-mi id-ul vostru intr-un mesaj privat.
P.S: DOAR pentru fanii Naruto! Nu vreau sa primesc mesaje gen "Ce-i porcaria aia!?" "Cine crezi ca se uita la asa ceva!?" "Nu mai pune intrebari stupide!" etc...

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Intra pe forumul naruto Romania si aici o sa gasesti toti fani...http://narutofan.forumulmeu.ro/forum

3 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Iti las id-ul meu intr-un mesaj privat.

| Never4ever a răspuns:

De fapt il las aici:andaciocirlan@yahoo.com

| KinokoஐKee a răspuns:

Eu ti l-am lasat deja! happy