| Famelia11 a întrebat:

Fani Naruto! Cei care vor sa discutam si sa impartim pareri despre naruto respectiv shippuden va dau id meu.( pentru fani naruto) : naruto_sasusaku.

22 răspunsuri:
| Coral7 a răspuns:

Buna, si eu ador la super nebunie naruto mai ales shippuden. sper ca o sa mai continue si cu naruto akkippuden. forta narutooooo! :X

| Coral7 a răspuns:

Hey, si eu sunt fana naruto! Tocmai te-am adaugat la mess. sa-mi dai accept. big grin

| Never4ever a răspuns:

Si eu sunt fana Naruto! Ti-am dat add.:*

| SPINAKZU a răspuns:

Draga Weed, daca tu nu itelegi asta nu inseamna ca noi nu intelegemwinkingsi draguta, nu a fost niciodata pe minimax, ce-i ala Naruto, cu siguranta e mai interesant de cat tine, ja ne!:*

| roxana16 a răspuns:

Si eu ador naruo shippuden in special abia astept sa vad ce se intampla in continuare:X:X

| roxana16 a răspuns:

Naruto*

| WeeD a răspuns:

Nu inteleg ce intelege`ti voi prin ***`urile alea ...Si cat de disperat sa fii sa iti faci ID "naruto_plm".Vai!

| Famelia11 explică (pentru WeeD):

Draga WeeD cine tea pus sa raspunzi la intrebare? Vai de capu meu. daca nu iti place naruto. valea de aicilaughing

| WeeD a răspuns (pentru Famelia11):

Ha ha.Ce`i ala naruto? Desene de pe Mini Max?

| Famelia11 explică (pentru WeeD):

Nu draga. e un anime la care nu e nevoie sa te uiti daca nu vr tongue

| WeeD a răspuns (pentru Famelia11):

Aaa un "anim"al.

| Famelia11 explică (pentru WeeD):

Ahatongue

| lucy13 a răspuns (pentru WeeD):

O vorba spune ca daca nu poti spune ceva dragut ar fi mai bine sa taci daca ar fi asa tu ar trebui sa taci pentru tot deauna laughing

| aley03 a răspuns (pentru WeeD):

We am si eu daca nu-ti palce naruto valea de aici. nici nu sti ce ala anime nu stiu ce cauti pe aici du-te si vizualizeaza tampenilea alea de pe dysney noi suntem fani naruto

| Never4ever a răspuns (pentru WeeD):

Mai bine nu raspundeai decat sa spui asemenea prostii.

| 1234dany5 a răspuns:

Merci! big grin

| aley03 a răspuns:

We weed am si eu daca nu-ti palce naruto valea de aici. nici nu sti ce ala anime nu stiu ce cauti pe aici du-te si vizualizeaza tampenilea alea de pe dysney noi suntem fani naruto fan forever

| Madara_7391 a răspuns:

Te-am bagat ( madara_uchiha. akatsuki@ymail.com) Da-mi add daca poti happy.