| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Buna TPU.Cine se uita la'Vampire diaries', in sezonul 3 a aparut un personaj pe nume Klaus cum e numele lui real?happy mersii, Funda primul raspuns (corect)

Răspuns Câştigător
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Joseph Morgan

6 răspunsuri:
| junkyx a răspuns:

Toti obsedati de filme cu vampiri gen twilight se uita la vampire diareies intrati pe creative monkyz si dati putin la 3lar primul episod sa vedeti recenzir negativa

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru junkyx):

Ti-a cerut cineva parerea? fata a intrebat cum il cheama pe actor...

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru junkyx):

Ce problema ai baietas sau fata ce esti...nu ti-a cerut nimeni parerea, la filmele alea care zici sa ma uit zi lu mata silu tactu sa se uite ca nu toti oameni sunt la fel...marssss