| AndyNuStiuHelpMe a întrebat:

Buna TPU cine stie niste seriale romanesti cum ar fi "Iubiri Secrete" sau "Nimeni nu-i perferct" adica sa nu fie pariu cu viata!

2 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Regina, Violetta, Mostenirea, Inima de tigan

| elena445 a răspuns:

Eu iti spun unele mai vechi poate nu le-ai vazut inima de tigan regina mostenirea narcisa salbatica lacrimi de iubire iubire ca-n filme si unul care va incepe este ingeri pierduti si ma vechi e si inger salbatica e in spaniola sau italiana dar are traducere noi mai sunt maricruz teresa. mai sunt dar cred ca ajung deocamdata astea.papa.