| pwp a întrebat:

cum credeti ca se va termina serialul "Narcisa Salbatica"?

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Pai daca o sa se termine cu un final frumos si fericit va fi asa : tudor si narcisa se casatoresc, cristian va fi la puscarie, anastasia se va impaca cu andrei si vor pastra copilul, manuela se va casatori cu emil :X (nu cu mosu ala)laughing, eliza se va intelege bine cu sora ei (narcisa) si cu toti ceilalti si poate ca isi gaseste si ea pe cineva...laughingsi poate ca procuroarea aia(angela) nu se mai baga intre narcisa si tudor :d:d
dar daca nu va fi un sfarsit fericitsadsad va fi cam asa: tudor se va casatori cu procuroarea, narcisa va muri de boala sau va ramane in puscarie, anastasia nu se va mai impaca cu andrei si va da copilul spre adoptie, manuela va ramane cu tatal lui emil, cristian va fi liber, eliza va fi la fel de rea...winkingwinking

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Nu stiu. Daca e Happy End, Cristian infunda puscaria iar Narcisa si Tudor se casatoresc. Daca nu e, atunci sunt multedvariante.Narcisa este ucisa cu manie de Cristian, poate Tudor cu Angela raman impreuna... dar acestea sunt doar aberatii.Nu stie nimeni ce se va intampla! Oricum pe mine ma enerveaza astia.O lungesc prea mult si sunt multe lucrurie ireale in acest serial.

| hope2destiny a răspuns:

Ramane sa vedem cum se terminalaughing o posibil si ca narcisa sa moara in puscarie... thinking

| Raluuu a răspuns:

Tinand cont ca acum a aparut personajul acela nou, iar Eliza se duce la Cristian si o descopera pe tipa aia moarta, cred ca o sa o omoare si pe Eliza, daca scapa Eliza de la Cristian o sa se duca la puscarie sa o scoata pe Narcisa, deoarece e sora-sa si e constienta ca nu ea e vinovata!
Tudor o sa ramana cu Narcisa! e clarlaughing iar Cristian in puscarie si o sa vina Andrei sa stea cu Anastasia.chatterbox si asa mai departe.

| ZennoEll a răspuns:

Poate eliza isi revine omoara procuraoarea se impaca cu sora( Narcisa) si Tudor si Narcisa se casatoresc...