| MeDyw0w a întrebat:

Cum credeti ca se termina serialul,, Narcisa Salbatica"?

Răspuns Câştigător
| question_3585 a răspuns:

Am vazut multe telenovele pana acum. chiar daca pe parcurs actorii trec prin toate momentele :tristete,fericire, moarte, nunta...bla bla bla se term cu bine.
eliza o sa moara sau o sa il lase pe tudor,narcisa se va casatori cu el, totul va fi bine si frumos, iar daca eliza nu moare cred ca va sta cu ala (nu mai stiu cum il cheama)
cristian va fi la locul lui:inchisoare sau nebuni
iar cati nu va mai avea ganduri necuratelaughing
manuela va naste si va fi fericita alaturi de emil.
sper ca nu am uitat nici un personaj.papaaaa

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Stai linisita, se termina cu bine laughing

| DarkShina5566 a răspuns:

Narcisa si Tudor se casatoresc iar,sotia lui Tudor fie moare,fie este bagata la zdup asa cum merita. Ceilalti la fel, vor ramane impreuna, nebunul ala este inchis sau moare si el.Cam asa o sa se termine, dupa parerea mea. Fundita?

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Narcisa se casatoreste cu Tudor. Eliza ajunge la un spital pentru cei cu bolii psihice.iar Cristian ajunge dupa gratii pe viata. Emanuela si Emil vor fi fericiti impreuna

| question_3585 a răspuns:

Funda pls?

| BogdanPunct a răspuns:

Narcisa Moare. daca nu s-a intamplat deja asta...nu sunt fan, nu ma uit...doar presupunlaughing

| GumitzaXD a răspuns:

Am mai vazut intrebarea ta undeva si de vreo `1000 de ori copiata din strabuni...aa m-am plictisit sa raspund

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Pai eu iubesc flmul dar totusi dupa cum se comporta narcisa si tutor nu se va termina foarte bine cred...