| Chokotoff19 a întrebat:

De curand am inceput sa ma uit la filme pe TV de pe stick dar am probleme cu subtitrarea, nu apare... Am incercat sa dau acelasi nume si la subtitrare si la filmulet...si tot nu merge. Dau fundita cine ma poate ajuta.

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Poti sa dai fundita la cine vrei tu, subtitrarea nu o sa mearga. Citeste manualul de utilizare al televizorului. Poti sa asculti muzica, sa vezi poze si video. Daca nu e google tv sau ceva Samsung smart tv, invata limba engleza sau cititul pe buze sau cauta filme dublate.

| Chokotoff19 explică (pentru SmokeyEye):

De fapt am descoperit unde greseam..si acum merge. oricum merci

| Alexandru_Petrisor_Tanasa_1997 a răspuns:

Incarca sa le vezi pe site romanesti ca sunt destule... Funda pls