| givemeareason a întrebat:

nu stiu de ce dar de dimineata imi merge orice clip de pe net, film sau orice video in reluare daca il dau pe full screen dar pe pc merge ok ca'ntotdeauna.
dati-mi va rog niste sfaturi utile despre cum sa rezolv problema asta. dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa nu mai ai mb. sau ai viteza asa cum spune si edy proastă

| givemeareason explică (pentru anonim_4396):

Mereu mi-a mers perfect si am viteza de 100 mb/s, fara intreruperi, mereu perfect dar de atunci nu-mi merge bine, am reinstalat java si Adobe dar degeaba, pe chrome merge tot in reluare, chiar si dupa restart...
dar las; ca folosesc mozila din nou ca si-asa il foloseam doar pentru a citi mail-uri si pentru contul dp baka... big grin
pana apare cineva care sa-mi dea niste sfaturi ok...folosesc chrome pentru orice mai putin pentru full screen-uri big grin

| Edw08 a răspuns:

Seara..este mai aglomerată reţeaua de internet şi implicit, ai şi tu viteză de download mai mică.winking