| Luisan_Lincan_1996 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu youtube cand dau pe full screen merge mai greu da nu stiu dc si cand al las normal merge bine cum sa rezolv problema pls

2 răspunsuri:
| Aleen a răspuns:

E posibil sa ai o placa video invechita. Poti incerca sa downloadezi ultimele drivere sau sa umbli prin setari sa scoti antialiasing si verticalsync. Sau pur si simplu micsorezi claritatea la video-ul de pe youtube.Desigur, pot fi alte cauze : flash player, browser, virusi, procesor, rami etc.

| Luisan_Lincan_1996 explică (pentru Aleen):

Pana acum nu sa antamplat placa video e buna nu e vechie poate o fi de la windows?