| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna TPU.
O prietena de-a mea mi-a povestit de un film, dar care nu stia cum se numeste, am sa va dau cateva detalii referitoare la acest film.
Se facea ca era o scriitoare care merge intr-o cabana sa isi crie o carte.si peste ea au intrat 3 barbati care au violat-o rau de tot. Dupa ce si-a revenit cat de cat, lea inscenat moartea celor 3 barbati.
Pe unul parca ia pun acid in cada si cand a intat primul barbat in apa propriu-zisa, si tot ii era pielea "arsa".
La ceilalti nu mai stiu ce li s-a intamplat dar doar atat mai stiu.
Daca stiti cum se numeste filmul va rog sa imi ziceti.
Dau funda!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| queenofsaigon a răspuns:

Day of the Woman?

| OzzyOsbourne a răspuns:

I spit on your grave..acesta este filmul, l-am vazut si eu.Lu unu i-a taiat ''jucaria'' si lui celalalt ia pus viermi in ochi si au venit ciorile si l-au mancat.Si mai era si un politist pe care l-a impuscat.