| Noiprietenele a întrebat:

pentru cei care se uit la Naruto Shippuden, ce credeti, o sa vina Sasuke inapoi la Leaf Village? *Cei care au citit manga stiu mai bine raspunsul sau depinde*

-Multumesc:* Dau funda(:

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca el nu va veni. Daca te-ai uitat la ultimele episoade Naruto Shippuden aparute ai vazut ca deja ei se pregatesc de razboi. Adica razboiul dintre Satul Frunzei si Kabuto parca. Scuze dar nu mai stiu prea bine, oricum cei rai laughing. Adica na, ai vazut intr-un episod ca era sa o omoare pe Sakura numai ca noroc ca a aparut Naruto.
In fine, parerea mea este ca nu se va mai intoarce insa sunt sigura ca Sasuke se va bate cu Naruto si vor muri amandoi. Pentru ca intr-un episod Naruto a zis ca daca se va bate cu Sasuke amanoi vor muri.
Sper ca ai inteles! ^.^

1 răspuns:
| Drauzy a răspuns:

Vine doar sa distruga. Nu am citit manga, insa anime-ul e foarte bun si prefer sa nu stiu actiunea de inainte, strica tot farmecul.