| YukiAkashiya a întrebat:

Buna TPU... poate sa-mi spuna cineva cateva titluri de anime-uri despre viata la scoala? Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Amagami SS (2 sez)
- GTO (Great Teacher Onizuka)
- Kimikiss Pure Rouge
- Clannad (2 sez)
- Koi to Senkyo to Chocolate
- Bakuman (3 sez)
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Hana Yori Dango
- Sakamichi no Apollon

Vizionare placuta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Lovely Complex
True Tears
Koi to Senkyo to Chocolate
Onegai Teacher
Ano Natsu de Matteru

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Onegai Teacher e SUPER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kimi ni todoke
Great theacher Onizuka
Skitte i na eu

| Grasuy a răspuns:

M-am uitat la foarte multe animeuri si trebuie sa dai mult m-ai multe detalii in aproape toate animeurile (de durata mica 12-24 episoade) implica viata unor scolarii dar povestea variaza in functie de personaje si actiune

| YukiAkashiya explică (pentru Grasuy):

Chiar? Pai atunci poti sa-mi spui anime-uri de durata mica (2-3, nu mai multe), nu conteaza actiunea... care ti s-au parut cele mai interesante.