| CrazZzy13 a întrebat:

Buna TPU) puteti sa-mi recomandati vreun film sau serial interesant?(nu importa genul). Dau FUNDA celui mai reusit raspuns)))

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:
Lost
Arrow
The Vampire Diaries
True Blood
Hemlock Grove
Banshee
Lost Girl
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Skins
Awkward
The Carrie Diaries
Teen Wolf
Supernatural
The Sopranos
Californication
Dexter
Caprica
Bates Motel
The Walking Dead
Game Of Thrones
Filme:
Death Race:Inferno
Fast & Furious 6
Olympus Has Fallen
The Great Gatsby
Carrie (2013)
Stoker
Beautiful Creatures
The Host
The Hunger Games

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Filme:

Undisputed
Blood And Bone
Fighting
2 Fast 2 Furious
Warrior
Goal!
The Fast And The Furious: Tokyo Drift
Step Up 2: The Streets
Undisputed III: Redemption
Death Race
The Longest Yard
8 Mile
Fast Five
Meet The Spartans
Real Steel
Undisputed II: Last Man Standing
Forever Strong
Da nu-ti plac imi spui genul si revin cu o lista nou.

Seriale :

The Secret Circle
Beauty And The Beast
Hellcats
Nikita
Hart Of Dixie
Life Unexpected
Ringer
The Lying Game
The Nine Lives Of Chloe King
The Gates
Teen Wolf
Moonlight
The Carrie Diaries
Jane By Design
Gossip Girl
Revenge

Vizionare Placuta!

| bobbyjah a răspuns:

Incearca si Lie to me, e foarte tare big grin in special daca te pasioneaza psihologia, are mister actiune a da si te invata cum "sa citesti " oamenii ca pe o carte deschisa, sa nu mai zic ca soundtrack-ul e genial big grin

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Ar cam fi Prison Break, Gen:Actiune are o poveste foarte frumoasa si este destul de captivant.
Weeds, Comedie este vorba despre o mama a doi copii care ii moare barbatul si se apuca de trafic cu iarbalaughing
90210, este un serial cu adolescenti din Beverly Hills nu neaparat bogati care se duc la tot felul de evenimente, ajung faimosi etc.

| Cristian0009 a răspuns:

Poi serial tonguerison Break, supernatural, The vampires Diares, asteas principalele cele mai bune.
Filme:Iti recomand The Grudge 2, The Grudge 3, The woman in Black, Mama, La minus 35 grade, Fast and Furious 1, 2, 3, 4, 5,6.
sper ca te-am ajutattongue