| Patyi a întrebat:

Spuneti-mi un film horror foarte infricosator, care v-ati speriat de moarte la el. Dau funda la cel mai tare film

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger

| gheorgheasdasa a răspuns:

Insidious.e un film horror psihologic..nu numai ca te sperie pe moment.o sa ramai speriata inca 1 saptamana doar amintindu-ti ce se intampla in el..mai ales ca e facut pe baza unei chestii reale..iti garantez ca o sa te influenteze sa nu mai dormi intr-un anumit modhee hee

| StefaNnNNN99N a răspuns:

La filmul Shutter m-am speriat ff tare si nu am mai putut dormi bine vreo 2 saptamani. Eram si cu inca 4 baieti. Mai uita-te la REC 1 si 2 (partea a treia nu are subtitrare, filmu e in spaniola). E tare filmu... merita sa vizionezi filmele astea 3 dar ar fi mai bine sa le vizionezi cu niste prieteni. Bafta

| Georgienita94 a răspuns:

Buna! Nu e chiar atat de infricosator dar eu iti recomand Sillent Hill

| GeorgeSprite a răspuns:

Zozole iti zic asa laughing paranormal activity OMG eu am facut pe mine la filmul ala laughing

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Vineri 13
Jennifer's body
The virgin's suicides
Psycho
The Exorcist si Sillent Hill
Sincer pe mine m-au speriat