| TheWolf13 a întrebat:

As dori sa imi sugerati cel mai infricosator cel mai Horror film Horror care chiar sa ma poata speria caci pana amu la cate m-am uitat nu ma speriat nici unul! Dauu fund la cea mai tare sugestie la cell mai infricosator film

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Scrie pe google "Bestia pe kanal d" si trebuie sa apara Bestia
Când un tată are porniri criminale asupra fiului său vitreg şi a prietenilor săi, singura şansă de scăpare a adolescenţilor prinşi în capcana morţii este să pună capăt cu orice preţ suspansului macabru!

Relaţia dintre un adolescent şi tatăl lui vitreg poate fi una anevoioasă. Dar nu chiat atât de dificilă ca în BESTIA, filmul
regizat de Lance W. Dreesen. După ce pleacă împreună cu colegii lui să petreacă un weekend de pomină la reşedinţa de vacanţă a tatălui său vitreg, Derek Cowley (Trevor Duke) descoperă că o parte din gaşca lui a dispărut în condiţii misterioase.

Nu după mult timp, Trevor începe să-şi suspecteze tatăl vitreg de faptul că este vârcolac, bazându-se pe dovezile sângeroase descoperite în încercările lui de a-şi găsi prietenii. Bazat pe filmul Vârcolacul din 1941, producţia lui Lance W. Dreesen urmăreşte firul atrocităţilor bazându-se pe indicii neclare, astfel încât suspansul creşte încet şi sigur, până la momentul deznodământului.
Titlu Original:
Big Bad Wolf
Regia:
Lance W. Dreesen
Distribuţie:
Trevor Duke
Kimberly J. Brown
Richard Tyson
Sarah Aldrich
Sarah Christine Smith
Robin Sydney
Tara:
SUA
Anul:
Genul:
Horror
si dai download big grin funda?

12 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

The Grudge. >jos cu copiatorii de pe google!

| MissLaura a răspuns:

Freddy vs Jason sau Poltergeist! Groaza!

| Deyutza a răspuns:

30 days of night; partea 1
http://www.cinemagia.ro/filme/30-days-of-night-19295/
30 days of night-dark days; partea 2
http://www.cinemagia.ro/filme/30-days-of-night-dark-days-486571/
kaw;
my bloody valentine
http://www.cinemagia.ro/......-3d-28761/
orphan (e o poveste interesantă, e şi horror)
http://www.cinemagia.ro/filme/orphan-orfana-33554/
season of the witch
http://www.cinemagia.ro/filme/season-of-the-witch-485445/

le-am văzut pe toate şi mi s-au parut foarte bune şi foarte horror

| Miiiiiru a răspuns:

One missed call!

| Ovy81 a răspuns:

Blair witch project cel mai infricosator film, ti se face pielea de gaina

| blackrose269 a răspuns:

Cele mai ingrozitoare dar si scarboase sunt seriile din Saw.Si The Haunting In Connecticut m-a speriat putinthinking

| ŞtefanaTCK a răspuns:

The Exorcist.

| LonelySoul a răspuns:

Grudge 1,2, 3... Drag me to hell, Paranormal activity1, 2, Silent Hill... fundabig grin?