| aalwayss a întrebat:

Stiti cumva cand mai o sa bage serialul Cameleonii "Camaleones" pe acasa tv?
Ca imi placea foarte mult acel serial si as mai vrea sa il bage, Poate ati auzit daca il mai baga.
Mersi
fundita.

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Momentan nu o sa il puna, de obicei telenovele sunt date in reluare dupa cativa ani. Uite aici primul episod http://www.youtube.com/watch?v=3SU9IWorIFA este in spaniola, insa cu siguanta iti vor prinde bine macar imaginile/secventele daca nu intelegi ceea ce vorbesc.

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| only me a răspuns:

Exceptand faptul ca ai folosit in fiecare propozitie verbul ''a baga'', ma indoiesc ca ''o sa il bage'' atat de curand. abia l-a difuzat.happy