| YouAndMe95 a întrebat:

Stiti daca se difuzeaza la Tv The Vampire Diaries si Gossip Girl? Am auzit ca trebuie sa dea Tvd pe DivaTv si Gossip Girl pe ProTv. Este adevarat? Stiti orele?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Vampires Diares deja se difuzează pe TV.
Din 2013.

| YouAndMe95 explică (pentru OnuOnulică):

Imi poti zice pe ce program la ce ora?

| motan444 a răspuns:

Uite program protv
http://www.protv.ro/program/

| YouAndMe95 explică (pentru motan444):

Aici am vazut ca pe data de 12 ian este gossip girl, dar nu stiu daca abia incepe serialul, sau se difuzeaza de mult

| motan444 a răspuns (pentru YouAndMe95):

Se difuzeaza mai de mult acum nu stiu nici eu daca e un sezon nou sau continua cu ala

| Yahweh a răspuns:

Nu se difuzeaza la TV, dar le poti vedea online cu subtitrare gratis, iar episoadele sunt sub forma de playlist, nu va mai trebui sa te ridici si sa schimbi episoadele aici : http://frapex.ro/

| Bella24Bell a răspuns:

Tvd apare pe 23 ianuarie si Gossip Girl nu este pe Pro Tv daca vreti iti dau un link pe care sa vezi tvd si sa vezi cand incep celelalte episoade

| YouAndMe95 explică (pentru Bella24Bell):

Stiu cand apare tvd, dar vreau sa stiu daca apare pe vreun post de televiziune