| mAlexandra a întrebat:

Tin minte, mai demult era un film pe ProTv cu niste fete, spioane sa zic ca erau.Lucrau intr-o agentie ceva de genu, si aveau de prins o femeie, hoata ( din cate imi aduc aminte numele ei era ceva cu Diamond ) de lasa diamante dupa ce fura un anumit lucru. S-a intalnit cu una din acele spioane, si a ajuns sa se " indragosteasca " ( nu m-am uitat la tot asa ca nu stiu daca am zis bine happy ) Imi puteti spune va rog cum se numea? Cat mai repede va rog;//

Multumesc! happy Fundita happy.

P.S. Scuze categoria. + Scuze ca o postez iar dar chiar am nevoie de acest film sad

Răspuns Câştigător
| sellieania a răspuns:

Salut da stiu acest film imi place foarte mult nu sunt sigura dar cred ca se numea D.E.P.S

2 răspunsuri:
| sellieania a răspuns:

Cu placere