| denysuk_7717 a întrebat:

Buna TPU Va rog dati-mi cele mai de groaza filme am nevoie pentru luni la scoala in saptamana altfel rog Fundaa:*Restu' inteligent:*

Răspuns Câştigător
| Yahiko a răspuns:

Poii..incearca pe acestea...[ HOUSE OF WAX, SAMARA MORGAN]... mi-e mi sau parut foarte de groazalaughing:d

4 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Devil Inside
Drag me to hell
Queen of the Damned
The exorcism of Emily Rose
Orphan
Mirrors
Mirrors 2
The Grudge
The Grudge 2
The Grudge 3

| Sabryy a răspuns:

Pai Papusa Chucky e cel mai bun! Poti incerca Resident Evil 1, 2, 3, alea sunt de groaza si cu zombii.

| denysuk_7717 explică:

Tin sa specific cele mai de goraza ca sa ne speriem asa un pic