| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, imi puteti recomanda si mie cateva filme de groaza, dar sa fie de GROAZA nu gluma, ca m-am uitat la "APROAPE" toate filmele de groaza posibile si nu stiu la ce sa mai ma uit. La cele mai multe filme "de groaza", m-am uitat fara sa imi fie frica de loc, ba chiar mi s-au parut plictisitoare, deci as aprecia daca ati putea sa imi sugerati cateva filme de groaza in adevaratul sens al cuvantului. Multumesc anticipat! happy happy happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Martyrs 2008
Haute Tension 2003
The Rest Stop 2006/2008
As Above, so below 2014
The Ruins 2008
Eden Lake 2008
Cabin Fever 2002
The Descent 2005/2009
The Unborn 2009
The House Of The Dead 2003
Savaged (Avenged) 2013

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt cateva din filmele pe care mi le-ai spus si nu le-am vazut, o sa ma uit la ele, mersi! happy :*

6 răspunsuri:
| IChrophArtZ a răspuns:

Ai văzut filmul "The Ring"?
Eu zic că merită.

| Mayhem666 a răspuns (pentru IChrophArtZ):

L-am vazut, si mi-a placut mult.

| Ihatepink21 a răspuns:

The Conjuring
Orphan
The chapter 3
The devil inside
Ouija
The Oder Side of the door
Shut in
The forest
The gift
Mama
The boy
The visit
Sinister2
Poltergeist
Astea imi plac foarte mult sunt geniale uite-te la trailer pe youtube :D Daca vrei mai multe intra pe www.cinemagia.ro.Fundita? Te pup

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ihatepink21):

Multumesc mult, sunt doar 2 sau 3 pe care nu le-am vazut din cele enumarate, o sa ma uit la ele! happy

| stefanmere a răspuns:

Seria "saw"; sinister 2; seria "resident evil"; saint; sillent night, the children, as above so below; quija. Mai aveam in minte niste filme filmate amator despre o casa de nebuni... dar am lapsus. Bafta cu astea, altele nu am big grin.