| laviniaruth23 a întrebat:

Bună TPU! Vreau sa merg la film la cinemacity și as vrea sa vad un film de n-15. Eu am 14 ani deci am nevoie de un părinte. Însă cinematograful e în alt oraș iar eu merg cu prietenii.
Acum întrebarea mea e, dacă eu cumpăr biletele online am nevoie sa fie un părinte acolo dacă nu trec pe la casa de bilete? M-am uitat și la ei pe site dar nu am găsit nimic legat de aceasta idee. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand mergeam la cinema, uneori vedeam copii sub 14 ani probabil (la cum se comportau), si nu erau insotiti de niciun parinte, deci sigur se poate big grin

| Vântulalb a răspuns:

Nu treci pe la casa de bilete. Dar la intrare este o persoana care va verifica biletele. Asa ca, va vedea ca esti minor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mergeți in grup, cere unul bilete pentru toți nu trebuie sa mai stai tu la rând ca sa intrebi. Nu îți cere nimeni buletinul

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

De ce dai bani pe un bilet când poți sa îl vezi descărcând filmul de pe site-uri și apoi punând într-un stick și apoi îl pui pe televizor