| marcela02 a întrebat:

Buna tuturor, detin site-ul www.desenesianimeonline.info, cu toate ca am foarte multe desene pe el nu reusesc sa trec de 400 vizitatori / zi se poate sa va dati si voi cu parerea ce ar trebui sa fac la el. multumesc

Răspuns Câştigător
| Daniel415 a răspuns:

Să bagi toate cele 78 de episoade cu sonic x dublat in romana. Dupa mine cred ca o sa faci vreo 1500 pe zi pentru ca dupa mine sonic x e cel mai tare

| marcela02 explică (pentru Daniel415):

Multumes daniel pentru raspund dar din pacate nu se gasesc toate episoadele dublate in romana.

3 răspunsuri:
| Daniel415 a răspuns:

Baga si curaj catelul cel fricos ca este tare si acesta.

| marcela02 explică (pentru Daniel415):

Super desenele o sa le adaug,