| anonim_4396 a întrebat:

Era un film pe care l-am vazut de curand si era vb despre o femeie carea avea 10 copii si un barbat care avea 8 copii, si ei s-au revazut dupa cativa ani si chiar in seara in care s-au vazut s-au si casatorit.si dupa aia s-au mutat aman2 impreuna cu copiii lor intr-o casa mare, si copiii nu se intelegau intre ei si vroiau sa-i desparta pe parinti.
Si mai stiu ca acel barbat era marinar(sau ceva de genu).
Imi puteti spune cum se numeste filmul si daca imi puteti da si un link.Promit fundabatting eyelashes si voturiiii!

Răspuns Câştigător
| marina_1486 a răspuns:

Se numea "Ai mei, ai tai, ai nostri"!

3 răspunsuri:
| Emily_9011 a răspuns:

Yours, Mine and Ours este numele filmului.

| marina_1486 a răspuns:

Filmul se numea "Ai mei, ai tai, ai nostri"!

| marina_1486 a răspuns:

Ai mei, ai tai, ai nostri!