| sabyna_6645 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi un film despre doua " bbf-uri" care la un moment dat, una din fete pleaca, se muta, alta tara, in fine. Iar ele au ramas prietene pentru putin timp, dupa, cea care a ramas a inceput sa o faca in toate felurile pe cealalta si chestii. sau ceva in genu, va rog happy funda! happy

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa vizionezi Threeten.
FUNDA?

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Daca una dintre ele este in alta tara nu cred ca putea afla asta de la cealalta fata.
Intre cele mai bune prietene nu sunt secrete si minciuni. Ar trebui sa vorbeasca si sa discute, cea mai 'cu capul pe umeri' sa vorbeasca cu calm, si de ce nu sa mai lase de la ea...
Daca erau prietene nu se intampla asa, sau poate sunt doar vorbe rele...
In general o prietenie ramane asa pana la capat. Cea mai buna prietena a mea sta la 300 de km distanta si ne vedem decat verile si de sarbatori, vacante in general... Deci nu distanta conteaza. Ar fi mai bine sa discute, daca nu discuta nu vor afla motivul!

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns (pentru Cristina_Stefan_1980):

Si asa se intampla cand citesti fara sa stii ce citesti si te apuci sa vorbesti aiurea!
Scuza-ma te rog!

| sabyna_6645 explică (pentru Cristina_Stefan_1980):

Te-am rugat sa imi recomanzi un film cu o poveste asimilara laughing merci oricum.