| madys0r a întrebat:

vrau sa stiu si eu cum se numeste filul in care s-auintamplat urmatoarele actiuni: o fetita este omorata de un caine iar parinti vror sa isi readuca fata inapoi pentru 3 zile. un om din acolo le poate aduce inapoi fata doar daca nu a implinit un an de la moarta cam atat mai stiu mai stiu ce numele filmul in romana inseamna ceva de padure... si ca este un film horror... sper ca puteti sa ma ajutati:* funtita +vot

Răspuns Câştigător
| Belli a răspuns:

Acest film prezintă drama unui cuplu al cărui copil moare după ce este muşcat de un câine. După această tragedie cei doi părinţi se mută într-un alt oraş, loc în care vor da peste un bărbat care îi va învăţa un ritual păgân prin care să îşi reînvie fetiţa moartă. Evenimentele vor lua o altă turnură.

Dacă ăsta este se numeşte Wake Wood (2011)

1 răspuns:
| VladimirPutin a răspuns:

L-am văzut...îmi scapă numele