| Dianaa94 a întrebat:

Sall! Vreau si eu idei pentru un scenariu. Vreau sa fac niste benzi desenate;"filmul" va fi de dragoste. Dau funda celui mai bun raspuns si restul vot :*:* (scuze categoria)

2 răspunsuri:
| WrongPassword a răspuns:

El rau, ea "buna". In ciuda diferentelor ei se iubesc. Parintii lui morti, ea orbita de "dragoste" nu mai asculta de parintii ei si isi ia hainele, banii si pleca de-acasa. Trecand prin multe greutati, cei doi si-au dat seama cat se iubesc, se casatoresc, fac 2 copii ( 2 fete ). Lupul isi schimba parul dar naravul ba. Baiatul se inhaiteaza cu niste mafioti. Datorita unor "datorii la camatari" baiatul este pus sa aleaga intre viata nevestesii si a lui ( alegand sa se jertfeasca ) Femeia isi creste fiicele cum stie mai bine si mai traieste doar pentru ele. Fundaa ti rog:-shee hee

| Yukino a răspuns:

Sa vedem...ce zici un fel de:
Ea este silitoare mereu,isteata,dar sta prost cu nervii. Familia ei e destramata,are un frate,o mama iar tatal este mort.Din cauza mortii lui,au ramas cu multe datorii,iar ea face eforturi sa castige bani si se angajeaza pe post de servitoare la,hai sa zicem "Hioka"(nu ma intreba de unde mi-a venit). Acolo e draguta(trebuie),si acolo lucreaza doar fete deci e bine pentru ea,mai ales pentru ca nu sunt de la scoala. La scoala,toata lumea o respecta,de friica sa nu-i bata(adica doar baietii) si mai ales pentru ca e "presedinta". Tipul e un rebel,istet,secretos si nimeni nu stie de familia lui.E dragut si singura scapare a baietilor,fiind mai puternic decat ea.
Toate fetele il plac mai putin tipa aia,care i se pare indiferent atata timp cat nu face prostii.
Povestea e una amuzanta(daca vrei tu)
Intr-o zi,el apare la Hioka unde afla,in ciuda perfectiuni ei,e servitoare.
Dupa o saptamana,venirea lui la Hioka devine un obicei,in tot deauna vrand DOAR O SERVITOARE,PE EA!
Pana la urma face cum face si devine bucatarul localului. Merg toti angajati intr-o excursie si menegerul lor le spune ca o sa se distreze in vacant,desii pana la urma muncesc din nou pe plaja in costume de baie,in fine vine seara,si chiar daca e vara incepe sa ploua.Ei ii e frica de tunete.Ea e pe veranda,iar el se strecoara pe veranda,fix cand incepe sa ploua.
Ea,vrand sa se ascunda in camera alearga spre usa,dar el o blocheaza.
Ea insista dar nu o lasa,in cele din urma,in lupta lor,o tranteste pe podea si atunci tuneta.Ea se sperie si sare in bratele lui,el intreaba "Ce.ce este?" iar ea tremura.O ia in brate si o duce inauntru si o intinde pe pat,ia o pereche de casti si i le pune la urechi, o i-a in brate si ii spune "Nu-ti fa griji, va trece repede". Ea inchide ochii si cand ii deschide se saruta cu el...
restul, daca vrei iti spun, numai daca te intereseazawinking
Sper ca ti-am fost de folos