| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,vreau sa stiu daca cea sau cel din filmul acasa la coana mare 1 a fost femeie reala? si daca da,cum se numeste si cum gasesc poze si informatii despre ea? adica adevarata coana mare,nu Martin Lawrence deghizat ci coana mare,ca parea a fi femeie aia... dau funda, multumesc tongue big grin

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E Martin Lawrence nu e nicio femeie

| DULCICABRUNETA explică (pentru suntserios):

Ma mir :O

| suntserios a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Exista si o actrita Ella Mitchell care a jucato pe mama mare originala, cea care era plecat de acasa si apare pe la finalul filmului

| DULCICABRUNETA explică (pentru suntserios):

Da de ea zoc eu... asa se numeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul acela, la fel ca si toate celelalte, a fost o fictiune. Femeia aia nu exista, poate prin America or mai exista unele care se arate ca ea, dar in mod cert faptele si intriga de acolo NU sunt reale.

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Mda... multumesc... ma mir, ca parea femeie. laughing

| Suleyman a răspuns:

Barbatul ala a fost deghizat.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Suleyman):

Pai cum, ca reala coana in film, parea femeie :O