| Dragonisgaby a întrebat:

Buna ziua!
Acum ceva timp am vazut un film si vreau sa il mai revad dar nu mai stiu cum se numeste...
Era vorba despre o femeie ce mergea cu masina si dintr-o data a fost lovita de in fulger. Si de atunci nu mai imbatranea.
Filmul este mai mult o poveste de dragoste. Dupa cativa ani se indragosteste de un baiat al carui tata era exact barbatul din masina(atunci cand a fost lovita de fulger).
Filmul e in genul lui "The Notebook"...
Nu e romanesc si e relativ nou dupa anul 2010 daca imi aduc aminte bine...
Multumesc si astept raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Alesia1234 a răspuns:

The age of Adaline se numeste filmul.

| Dragonisgaby explică (pentru Alesia1234):

Multumesc frumos happy

| Alesia1234 a răspuns (pentru Dragonisgaby):

Cu drag!