| licuricisclipici a întrebat:

Caut un film pe care l-am vizonat acum multi ani,vreau sa-l revad dar chiar numai tin minte cum se numea. Tin minte doar ca era o poveste de dragoste in care fata spunea mereu "te iubesc" iar el raspunea numai "si eu". La sfarsit imi aduc aminte ca el murise si spusese el "te iubesc" si ea raspunsese cu "si eu". Vreau foarte mult sa revad filmul asta,mentionez inca o data ca l-am vazut cu foarte mult timp in urma. Dau funda, multumesc!

6 răspunsuri:
| licuricisclipici explică:

Poza aia e chiar de cand eram mai mica, dar nu am 12 ani si nici 9 ani.

| licuricisclipici explică:

Oricum meri l-am gasit, se numeste If only.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păăii, ai văyut Titanicc?
Ia încearcă.
În cay că nu l.ai văyut, să știi că e foarte interesant! happy

| ukukuku a răspuns:

In Titanic s-a intamplat asahappy

| ladiesman28 a răspuns:

Cu asa descriere ai sa cauti filmu pina la batrinete sunt foarte multe filmuri cu asa intriga

| licuricisclipici explică (pentru ladiesman28):

Mda,poate asa e. Oricum merci, l-am gasit. Se numeste if onlywinking