| AlexSer a întrebat:

acuma cativa ani buni, am vazut un film si sincer nu mai stiu cum ii zice, de fapt nici detaliile nu mi le amintesc perfect cred ca aveam 15 ani. Era vorba despre o fata cu personalitate multipla, un psiholog care o trata, plus imi amintesc ca erau si niste fete moarte.La sfarsit psihologul isi da seama ca el era criminalu' si ca si-o omorat sotia, si a ingropat-o undeva in nisip alaturi de celelalte fete. Stie careva filmul?

2 răspunsuri:
| Darkela a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria.
Pune-o la cea corecta ( Filme & Seriale ) unde stau de obicei utilizatorii care se pricep in domeniul asta.Vei primi raspunsul dorit.
Numai bine!

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Si eu am vazut filmul asta. Si a fost un film bun.
Dar nici eu nu mai stiu cum se numea laughing.