| AlexSer a întrebat:

acuma cativa ani buni, am vazut un film si sincer nu mai stiu cum ii zice, de fapt nici detaliile nu mi le amintesc perfect. Era vorba despre o fata cu personalitate multipla, un psiholog care o trata, plus imi amintesc ca erau si niste fete moarte.La sfarsit psihologul isi da seama ca el era criminalu' si ca si-o omorat sotia, si a ingropat-o undeva in nisip alaturi de celelalte fete. Stie careva filmul?

1 răspuns:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Nu prea stiu ce film e dar poate si cred ca in lista asta: http://www.cinemagia.ro/......ical-5262/ se poate sa fie ce cauti tu...Bafta!