| Douapuncteicsss a întrebat:

Buna Ziua :* TPU as vrea si eu sit-ul la care ma pot uita la Twilight Saga: Breaking Dawn ambele parti. Dau funda [love struck] dar il vreau subtritrat in romana! :*

Răspuns Câştigător
| kata100 a răspuns:

Http://axioma-anonima.blogspot.com/......ne-cu.html Prima Parte.Vizionare Placuta:D

| Douapuncteicsss explică (pentru kata100):

Da kata100. este foarte frumos. ca mi-ai dat sit-ul. si meriti un premiu. ce spuneti il dam?batting eyelashes... de fapt eu hotarasc deci mersii pa :*!

| kata100 a răspuns (pentru Douapuncteicsss):

Cum doresti tongue.o fundita nu ar strikawhistling

6 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

A doua parte nu a aparut, apare in 2012. Dar prima parte o poti cauta pe siteul pe teava.ro.fundita please.

| florentttina a răspuns:

A aparut doar prima partehttp://www.xo.ro/pelicula/46/the-twilight-saga-breaking-dawn.html
a doua parte apare pe 16 nov 2012

| NoPersonMe a răspuns:

Buna,nu au iesit ambele parti decat una.

| Emili98 a răspuns:

Buna Este doar 1 parte http://www.filmelive.net/......011-online Fundita Please